Liko 100 dienų...

Kaip ir kiekvienais metais, tradiciškai, suaugusiųjų skyriaus skaitykloje vyko šimtadienio šventė. Skaitykla virto televizijos studija, kurioje įsikūrė laida „Kaip išgyventi iki egzaminų arba TV pagalba 100-ui dienų“.

Skambant TV pagalbos melodijai, į studiją sugužėjo suaugusiųjų skyriaus  IV gimnazijos klasių mokiniai, mokytojai ir svečiai.

Atvyko ir  „TV pagalbos komanda“ - III gimnazinių klasių mokiniai, kurie su humoro gaidele priminė abiturientams apie mokykloje praleistas dienas. Ypač pralinksmino nuotaikinga daina apie beviltišką mokinio dalią. Abiturientams teko atlikti įvairias šmaikščias ir kūrybingas užduotis.

Mokyklos direktorius Dangiras Kačinskas dvyliktokams linkėjo susitelkimo, tikėjimo savo jėgomis, kantraus darbo, gerai pasiruošti brandos egzaminams ir siekti užsibrėžto tikslo.

„TV pagalbos komanda“ ne tik šmaikštavo, bet ir palinkėjo abiturientams pasitikėti savimi, veržtis į priekį tol, kol pasieks savo svajonę, o rūpesčius, sunkumus ir nesėkmes, su kuriais jie susidurs gyvenime, tiesiog įveikti. III gimnazinių  klasių  mokiniai įteikė absolventams pusatestačius, medalius, šimtadienio kalendorių.

Abiturientai padėkojo mokytojams už suteiktas žinias, nuoširdumą, patarimus, supratingumą. Įteikė puikią spalvingą pavasarinių tulpių  puokštę. Prieš įteikdami testamentą, III gimnazinių klasių mokiniai įsitikino, ar absolventai liks ištikimi mokyklos bendruomenei, „pareikalavo“ prisiekti dar 100 dienų „tarnauti“ jiems.

Gimnazistai  padėkojo už šventę ir įnešė didžiulį tortą. Mokiniai su mokytojais vaišinosi tortu, gurkšnojo arbatą, kalbėjosi apie gyvenimą, ateities planus.