Sveikiname Lietuvos moksleivių štangos spaudimo čempioną!

Kovo 14 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko Lietuvos moksleivių štangos spaudimo čempionatas. Mūsų rajonui atstovavo trys moksleiviai: Laurynas Kanaporis, Vytenis Rysevas iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos ir Tomas Tomkus iš Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos. Komandos vadovas ir treneris - Dainius Leikauskas. Į varžybas atvyko ne tik stipriausi Lietuvos moksleiviai, bet ir svečiai iš Baltarusijos. Iš viso susirinko apie 280 sportininkų. Vaikinai ir merginos varžėsi skirtingose svorio kategorijose.

              Kėdainiečiai varžėsi 83 kg ir 93 kg svorio kategorijose. Varžybas pradėjo Laurynas Kanaporis iš Šviesiosios gimnazijos. Nors Laurynas ir išstūmė štangą, tačiau teisėjams veiksmas pasirodė ne itin techniškas, tad po kelių akimirkų savo jėgas galėjo išbandyti ir Tomas Tomkus. Pirmu bandymu jis išstūmė 125 kg, antrasis bandymas (135 kg) buvo nesėkmingas, o trečiojo bandymo metu ryžto ir jėgos užteko - Tomas išspaudė 135 kg,  ir tarp 27 sportininkų savo svorio kategorijoje tapo nugalėtoju, bei pelnė Lietuvos moksleivių štangos spaudimo čempiono titulą svorio kategorijoje iki 83 kg. Vytenis Rysevas taip pat sėkmingai startavo savo svorio kategorijoje – iki pergalės trūko tiek nedaug...

               Varžybose vaikinai įgijo neįkainojamos patirties, tad tikimės, kad kitais metais dalyvaus dar gausesnė Kėdainių  moksleivių komanda ir džiugins mus savo pergalėmis.